Výroba železobetonových prefabrikátů

Firma Armado a.s. se sídlem v Chrudimi je kompletní prefa s výrobním areálem v Horní Lukavici u Plzně a patří k osvědčeným výrobcům železobetonových stavebních prefabrikátů v České republice. Vznikla v roce 2011 jako samostatný výrobní subjekt a působí na trhu jako dodavatel železobetonových prefabrikátů.

 

Činnost firmy

Výroba předpjatého vazníkuVýroba předpjatého vazníkuHlavní činností firmy je výroba předepjatých a nepředepjatých betonových prefabrikátů v sortimentu tyčoviny a plošných dílců, zejména pak sloupů, vazníků, vaznic, průvlaků a základových pasů obyčejných i sendvičových, a to včetně fasádních panelů (neprobarvených).

 

Uživatelské a estetické požadavky firma garantuje komplexním přístupem a kvalitními vstupními surovinami. Železobetonové prefabrikáty splňují vysoké uživatelské nároky i zákonem dané předpisy ČSN EN. Všechny prefabrikáty podléhají přísné kontrole měření, dle příslušných předpisů.

 

Certifikace

Armado pracuje se stálým pracovním kolektivem 20 zaměstnanců. Provoz firmy je řízen systémem jakosti ČSN EN 13225:2004/AC 2006 a taktéž dle EN 14991:2007, 14992:2007 pro výrobu železobetonových prefabrikátů. Certifikaci provedl TZÚS Praha, s.p., pobočka Plzeň pod číslem 1020-CPD-030045424 včetně periodické prověrky výrobny.

 

Veškeré druhy výroby jsou prováděny v České republice pro místní i zahraniční generální dodavatele a subdodavatele staveb jako jsou například: A-Z PREZIP, Strabag, HANS a další.

 

Výrobní závod Horní Lukavice - Háje (u Plzně)

Výrobní závod je vybaven moderním mísícím centrem Schwing Stetter T 1000. Výroba je prováděna v závodě Horní Lukavice - Háje v nové hale s armovacím centrem a truhlárnou, což umožňuje vysokou variabilitu výroby a výrobu během celého roku, nezávisle na klimatických podmínkách. Měsíční výrobní kapacita je cca 1500m3.

 

Proč si vybrat nás

  • moderní výrobní technologie
  • kvalitní vstupní suroviny
  • celoroční výroba nezávislá na počasí
  • široký sortiment
  • rychlost
  • solidnost
  • spolehlivost

Podívejte se na naše referenční stavby

Úspěšně jsme vyrobili a dodali železobetonové prefabrikáty pro řadu staveb. Vybrané reference včetně fotodokumentace si můžete prohlédnout zde:

Zobrazit reference

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

+420 725 803 851